ZYRTARE: Dardan Jashari vazhdon me Llapin edhe për një vit

Me anë të këtij postimi ju njoftojmë se kemi gjetur akordin me futbollistin Dardan Jashari për të vazhduar edhe për një vit me KF Llapin.

Kontributi i Dardanit qe 4 vite si pjesë e rëndësishme e klubit ka qenë arsyeja që ta mbajmë atë për të 5-tin vit me radhë në familjen bardhekaltër.

Ai iu bashkua pjesës tjetër të skuadrës dhe do vazhdoj të jetë pjesë e klubit për edicionin 2018/19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *