Sot miqësore Trepça ’89 – Llapi

Podujevë, 5 korrik, 2018 – Trepça ’89 dhe Llapi do zhvillojnë sot ndeshje miqësore në kuadër të përgaditjeve për edicionin e ri të Superligës. Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Riza Lushta” të Mitrovicës dhe nis nga ora 16:30.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *