Llapi nesër fillon fazën përgaditore për stinorin 2018/19

Nesër nga ora 16:00 grumbullimi i parë i kryesisë, stafit dhe lojtarëve për stinorin 2018/19

Podujevë, 1 korrik 2018 – Nesër më 2 korrik nga ora 16:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” skuadra e Llapit fillon përgaditjet për stinorin 2018/19. Njëherit ky do jetë grumbullimi i parë i futbollistëve për këtë stinor me kryesinë, kryetrajnerin e ri Bylbyl Sokoli dhe stafin e tij dhe me përforcimet e reja të ardhura në këtë afat kalimtar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *