Nesër miqësore: Besa – Llapi

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Shahin Haxhiislami”, Pejë dhe nis në ora 17:00 Banjë, 31 korrik 2018 – Edhe një miqësore

Miqësore: KEK-u – Llapi 0:1

Golin e vetëm e shënoi Behar Maliqi i asistuar nga Shend Kelmendi Obiliq, 21 korrik – Llapi ka realizuar fitore

Nesër miqësore, KEK-u – Llapi

Llapi e luan nesër miqësoren e katërt të kësaj faze përgaditore. Podujevë, 20 korrik – Skuadra e inkuadruar këtë edicion

Miqësore: Ballkani – Llapi 0-0

Ndeshje e dominuar nga Llapi, ndeshjen interesante e bënë edhe numri jashtëzakonisht i madh i shikuesve si të ishte ndeshje

  • 1
  • 2