Zyrtare: Fatbardh Latifi i bashkangjitet Llapit

Podujevë, 17 qershor 2018 – Qendërmbrojtësi shtatlartë që luajti të gjithë sezonin për Ramiz Sadikun është lojtari më i ri i Llapit. Ai ka arritur marrëveshje me drejtuesit e klubit dhe do jetë pjesë e klubit për 4 edicionet e ardhshme

Ne i dëshirojmë mirëseardhje Fatbardhit në familjen e madhe të KF Llapit dhe suksese në vazhdim!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *