Faleminderit Legjendë!

Sot e përcollëm për në banesën e fundit Presidentin Legjendar të FFK-së, Fadil Vokrrin.

Në këtë ditë zie për Kosovën u bë ceremonia e varrimit të Legjendës.

Fadili, nga sot nuk do të jetë më fizikisht mes nesh, por madhështia e tij, kontributi dhe sukseset e tij do te ngelin të përjetshme për të gjithë ne.

Fadil ti ike në amshim por ti ishe dhe do mbetesh përgjithmonë
LEGJENDË E CILA NUK VDES KURRË!

FALEMINDERIT LEGJENDË!Sot e përcollëm për në banesën e fundit Presidentin Legjendar të FFK-së, Fadil Vokrrin.Në këtë…

Slået op af K.F. Llapi10. juni 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *