Caktohet orari i javës së 29-të dhe 30-të i Vala Superligës

Të dielën në Pejë ndaj Prishtinës, të mërkuren në Podujevë ndaj Drenicës

 Podujevë, 23 prill, 2018 – Është caktuar orari i ndeshjeve për javën e 29-të dhe të 30-të në Vala Superligë. Nga kjo fundjavë ndeshjet do të luhen në orën 16:00, derisa java e 30-të do të luhet në mesjavë.

E diele, ora 16:00 – Stadiumi “Shahin Haxhiislami”, Pejë
Prishtina – Llapi
 
E mërkure, ora 16:00 – Stadiumi “Zahir Pajaziti”, Podujevë
Llapi – Drenica

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *