Java XXI: Flamurtari – Llapi

Takim i dy skuadrave me ambicie krejtsisht të ndryshme

Podujevë, 2 mars, 2018 – Flamurtari dhe Llapi takohen nesër më 3 mars nga ora 13:00 në stadiumin “Xhemail Ibishi”, ndeshje kjo e vlefshme për javën XXI të Vala Superligës.

Të dy skuadrat e kanë nisur stinorin pranveror me dy humbje në po aq ndeshje, përderisa kanë synime të kundërta – Llapi për titull, kurse Flamurtari për mbijetesë.

Java XXI:

Flamurtari – Llapi

E shtunë, 3 mars – ora 13:00

Stadiumi: “Xhemail Ibishi”, Prishtinë

Gjyqtarë: Fatmir Tahiri, Safet Berisha, Kujtim Bajrami, Nazmi Raci

Transmetim: Supersport Kosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *