Skuadra e Llapit vazhdon me përgaditje para ndeshjes me Dritën

Të dielën sfida ndaj Dritës

Podujevë, 21 shkurt, 2018 – Skuadra e Llapit po përgaditet maksimalisht para sfidës tejet të rëndësishme ndaj Dritës që zhvillohet të dielën në “Zahir Pajaziti”.

Futbollistët kanë mbledhur forcat dhe po stërviten në maksimum që të jenë të gatshëm për të dielën.

   

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *