Sot miqësorja e dytë ndaj Shakhtar U21

Bardhekaltrit luajnë ndaj Shakhtar U21

Antalya, 1 shkurt, 2018 – Në kuadër të përgaditjeve për stinorin e ri që po mbahen në Antalya të Turqisë, sot Llapi zhvillon miqësoren e dytë ndaj ekipit U21 të Shakhtar Donetsk.

Ndeshja do të nis nga ora 17:30(sipas kohës lokale) dhe zhvillohet në stadiumin në Belek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *