Miqësore: Shakhtar Donetsk U21 – Llapi 4-2

Llapi nuk fiton pavarësisht kundërshtarit dhe lojës tejet të fortë

Fotografia e K.F. Llapi

Belek, 1 shkurt, 2018 – Llapi është mposhtur nga Shakhtar Donetsk U21 me rezultat 4-2. Të dy golat për Llapin i shënoi Mentor Zhdrella, madje njërin eurogol nga gjuajtja e lirë.

Pavarësisht humbjes Llapi bëri një lojë tejet të mirë ani pse kundërshtari ka përvojë në Ligën e Kampionëve me kundërshtar të nivelit të lartë europian!

Nesër Llapi zhvillon testin e radhës miqësor ndaj FC Suduva!

Fotografia e K.F. Llapi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *