Java XX: Llapi – Drita

Llapin fitorja e rikthen në pozitën e parë Podujevë, 24 shkurt, 2018 – Llapi dhe Drita do të takohen të

Java XIX: Prishtina – Llapi 2-0

Ndeshje relativisht e dobët, skuadra pothuajse e mposhti vetvetën Pejë, 18 shkurt, 2018 – Prishtina dhe Llapi u ndeshën sot

Java XIX: Prishtina – Llapi

Llapi të dielën nis misionin “kampion”   Podujevë, 17 shkurt, 2018 – Prishtina dhe Llapi me duelin e nesërm nga

Llapi “viziton” heronjtë

Vizitohen shtatoret heronjëve të kombit, Zahir Pajaziti, Hakif Zenjullahu, Edmond Hoxha dhe Ilir Konushefci. Podujevë, 10 shkurt, 2018 – Pas kthimit nga

Skuadra e Llapit në fitnes!

Skuadra e Llapit filloi ditën me seancë në fitnes, ku nga afër kryetrajneri dhe stafi i tij e panë formën

Miqësore: Sūduva – Llapi

Nis nga ora 17:00 ndaj kampionit aktual lituanez, Sūduva Antalya, 2 shkurt, 2018 – Sūduva dhe Llapi takohen sot nga ora 17:00

  • 1
  • 2