ZYRTARE: Festim Alidema vishet bardhekaltër, prezantohet te KF Llapi

Pas marrëveshjes së arritur mbrëmë, Festim Alidema sot ka kryer prezantimin si futbollist i KF Llapit.

Fotografia e K.F. Llapi

Alidema i bashkohet skuadrës së Llapit me një kontratë për 1 vit e gjysëm dhe premton maksimumin e tij drejt synimeve të këtij edicioni, Titullit Kampion dhe Kupës së Kosovës.

Fotografia e K.F. Llapi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *