Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Java XVII: Vëllaznimi – Llapi – Official Site Llapi Football Club

Java XVII: Vëllaznimi – Llapi

Është vetëm përballja e dytë në kuadër të Superligës

Podujevë, 24 nëntor, 2017 – Vëllaznimi dhe Llapi takohen të shtunën më 25 nëntor nga ora 13:00 në kuadër të javës XVII të Vala Superligës.

Fitorja në ndeshjen e fundit ndaj Besës(1-6), zgjon edhe më tepër shpresën për një rezultat pozitiv në transfertë ndaj Vllaznimit.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Podujevë përfundoi me fitore të Llapit me rezultat 2-0.

Java XVII:

Vëllaznimi – Llapi

E shtunë, 25 nëntor – ora 13:00

Stadiumi i qytetit, Gjakovë

Gjyqtarë: Gramos Shala, Besnik Morina, Imran Kabashi, Arben Halilaj

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *