Java XVIII: Llapi – Trepça ’89

Bardhekaltrit me fitore e mbyllin stinorin vjeshtor si kampionë të vërtetë dhe rrisin diferencën e pikëve ndaj përcjellësve Podujevë, 2

Java XVII: Vëllaznimi – Llapi

Është vetëm përballja e dytë në kuadër të Superligës Podujevë, 24 nëntor, 2017 – Vëllaznimi dhe Llapi takohen të shtunën

Java XVI: Besa – Llapi

Nis në ora 13:00 në stadiumin “Shahin Haxhiislami” Podujevë, 21 nëntor, 2017 – Besa dhe Llapi takohen të mërkuren më

Java XV: Llapi – Feronikeli 1-1

Barazimi epilog real Podujevë, 18 nëntor, 2017 – Llapi ka barazuar sot me Feronikelin, 1-1. Ndeshja pothuajse përfundoi në pjesë

Java XV: Llapi – Feronikeli

Llapi kërkon fitore për ta ruajtur kreun e tabelës Podujevë, 17 nëntor, 2017 – Nesër, Llapi pret skuadrën e Feronikelit.

Java XIV: Gjilani – Llapi

Të mbështetur nga “Legjendat”, synojmë fitore Podujevë, 4 nëntor, 2017 – Nesër, e diele nga ora 13:00, Gjilani dhe Llapi