Ndeshjet e Llapit në fazën e dytë në Vala Superligë

Ka përfunduar faza e parë prej 11 javëve në Vala Superligë

Podujevë, 22 tetor, 2017 – Pas 11 javëve, Llapi pozicionohet në vendin e dytë me 20 pikë dhe ndeshjet e fazës së dytë i nis në transfertë ndaj Drenicës, të mërkuren nga ora 13:30.

Faza e dytë e ndeshjeve:

Drenica – Llapi
Llapi – Vllaznia Pozheran
Gjilani – Llapi
Llapi – Feronikeli
Besa – Llapi
Vëllaznimi – Llapi
Llapi – Trepça ’89
Prishtina – Llapi
Llapi – Drita
Flamurtari – Llapi
Llapi – Liria

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *