Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Java X: Llapi – Flamurtari – Official Site Llapi Football Club

Java X: Llapi – Flamurtari

Llapi harron humbjen nga Drita, kërkon vetëm tre pikë ndaj Flamurtarit

Fotografia e K.F. "Llapi"

Podujevë, 13 tetor, 2017 – Në kuadër të javës së dhjetë të Vala Superligës, nesër në stadiumin “Zahir Pajaziti” nga ora 14:00 takohen Llapi dhe Flamurtari. Është ky takimi i parë në kuadër të Superligës mes këtyre skuadrave.

Llapi këtij takimi i qaset me seriozitet dhe hynë në ndeshje vetëm për fitore, ndërsa Flamurtari në këtë takim hynë pas barazimit me Feronikelin(2:2)

Java X

Llapi – Flamurtari

E shtunë, 14 tetor – ora 14:00

Stadiumi: “Zahir Pajaziti”, Podujevë

Gjyqtarë: Selim Isufi, Imran Kabashi, Kujtim Bajrami, Fatmir Tahiri

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *