Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 October 2017 – Official Site Llapi Football Club

Gjilani – Llapi, të dielën

Ndeshja e fundit u mbyll me epilog të barabartë Podujevë, 31 tetor, 2017 – Gjilani dhe Llapi do të takohen

Java XII: Drenica – Llapi 1:2

Llapi fantastik, merr tre pikë dhe kryesimin e Superligës Skënderaj, 25 tetor, 2017 – Skuadra e Llapit shkëlqeu në ndeshjen

Java XII: Drenica – Llapi

Ndeshja nis nga ora 13:30 dhe zhvillohet në “Bajram Aliu” Podujevë, 24 tetor, 2017 – Drenica dhe Llapi luajnë këtë

Java XI: Liria – Llapi

Të kujdesshëm ndaj Lirisë – synohen tre pikë Podujevë, 19 tetor, 2017 – Liria dhe Llapi momentalisht kanë pesë pikë dallim,

Java X: Llapi – Flamurtari

Llapi harron humbjen nga Drita, kërkon vetëm tre pikë ndaj Flamurtarit Podujevë, 13 tetor, 2017 – Në kuadër të javës

  • 1
  • 2