Java VI: Llapi – Vëllaznimi

Vetëm fitorja e mban Llapin në pozitën e liderit

Fotografia e K.F. "Llapi"

Podujevë, 22 shtator, 2017 – Llapi dhe Vëllaznimi takohen nesër, e shtunë nga ora 13:30 në “Zahir Pajaziti” në ndeshjen e vlefshme për javën e gjashtë të Vala Superligës.

Llapi në këtë ndeshje hyn pas fitores ndaj Besës, ndërsa Vëllaznimi pas barazimit me Feronikelin. Në këtë ndeshje për të vazhduar me ritmin e rezultateve pozitive sigurisht që na duhet përkrahja nga të gjithë simpatizantët e klubit, veçanarisht tifozët tanë.

Java VI

Llapi – Vëllaznimi

E shtunë, 23 shtator – ora: 13:30

Stadiumi “Zahir Pajaziti”, Podujevë

Gjyqtarë: Selim Isufi, Imran Kabashi, Meriton Berisha, Burim Jahmurataj.

Fotografia e K.F. "Llapi"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *