Java VIII: Llapi – Prishtina

Të motivuar maksimalisht dhe opsioni i vetëm fitorja Podujevë, 30 shtator, 2017 – Llapi pret Prishtinën të dielën nga ora

Java VII: Trepça ’89 – Llapi

Nis nga ora 15:30 në “Riza Lushta” të Mitrovicës Podujevë, 26 shtator, 2017. Trepça ’89 dhe Llapi takohen të mërkuren

Java VI: Llapi – Vëllaznimi 2:0

Angazhimi dhe efikasiteti sollën rezultatin – pikët na mbajnë kryesimin Podujevë, 23 shtator, 2017 – Llapi ka fituar ndaj Vëllaznimit

Java VI: Llapi – Vëllaznimi

Vetëm fitorja e mban Llapin në pozitën e liderit Podujevë, 22 shtator, 2017 – Llapi dhe Vëllaznimi takohen nesër, e

Java V: Llapi – Besa 2:0

Llapi fiton tre pikë, megjithëse nuk kënaqi loja në pjesën e dytë Podujevë, 16 shtator, 2017 – Llapi ka realizuar

Java V: Llapi – Besa

Pas dy barazimeve radhazi, opsioni i vetëm sot është fitorja Podujevë, 16 shtator, 2017 – Llapi dhe Besa do të

Java IV: Feronikeli – Llapi 0:0

Tetë pikë nga katër ndeshje, bilanc pozitiv dhe ende të pa mposhtur! Podujevë, 13 shtator, 2017 – Dje, Feronikeli dhe

Java IV: Feronikeli – Llapi

Derbi i mesjavës zhvillohet të martën në “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe nis nga ora 16:30 Podujevë, 11 shtator, 2017 –

  • 1
  • 2