Miqësore: Vushtrria – Llapi 0:2

Ndeshjen e fitoi Llapi, realizator Mirlind Daku e Leart Emini. Vushtrri, 3 gusht, 2017 – Në ndeshjen miqësore mes Vushtrrisë

Sot miqësore Vushtrria – Llapi

Ndeshja fillon nga ora 18:00 në stadiumin e Vushtrrisë. Podujevë, 3 gusht, 2017 – Vushtrria dhe Llapi takohen sot në

  • 1
  • 2