Java I: Llapi – Drenica

Fillon Vala Superliga e Kosovës në futboll

Podujevë, 16 gusht, 2017 – Të shtunën, më 19 gusht në stadiumin e qytetit “Zahir Pajaziti” në Podujevë nga ora 17.00 në kuadër të javës së parë të Vala Superligës, takohen Llapi dhe Drenica.

Pas një muaji e gjysmë punë intensive, Llapi nis kampionatin me ndeshjen e parë me rivalin e kahmotshëm, Drenicën.

Ndërsa shumë shpejt do publikohet edhe lista përfundimtare e futbollistëve për edicionin e ri 2017/18

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *