Sot miqësore Llapi – Ramiz Sadiku

Ndeshja fillon nga ora 18:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Podujevë, 9 gusht, 2017 – Llapi dhe Ramiz Sadiku takohen sot në miqësore në stadiumin “Zahir Pajaziti” nga ora 18:00.

Pas miqësores ndaj Vushtrrisë(fitore 1:2) Llapi tani kërkon edhe një tjetër përballë skuadrës së Ramiz Sadikut që bënë gara në Ligën e Parë.

Miqësore:

Llapi – Ramiz Sadiku

Sot, ora 18:00 – Stadiumi “Zahir Pajaziti”, Podujevë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *