Sot miqësore Vushtrria – Llapi

Ndeshja fillon nga ora 18:00 në stadiumin e Vushtrrisë.

Podujevë, 3 gusht, 2017 – Vushtrria dhe Llapi takohen sot në miqësore në stadiumin “Ferki Aliu” në Vushtrri.

Llapi në kuadër të përgaditjeve për stinorin e ri, sot udhëton për tu përballur me Vushtrrinë në miqësoren e cila zhvillohet sot nga ora 18:00.

Miqësore

Vushtrria – Llapi

E enjte, 3 gusht – ora 18:00

Stadiumi “Ferki Aliu”, Vushtrri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *