KRONIKA: Vllaznia(P) – Llapi 0:1

Llapi konfirmon filllimin fantastik të kampionatit, duke shënuar edhe fitoren e dytë në dy ndeshjet e para. Gjilan, 25 gusht,

Java II: Vllaznia Pozheran – Llapi

Ndeshja transmetohet në Supersport Kosova. Podujevë, 24 gusht, 2017 – Vllaznia Pozheran dhe Llapi takohen të premten në stadiumin e

Java I: Llapi – Drenica 1:0

Goli i vetëm u shënua nga Mirlind Daku Podujevë, 19 gusht, 2017 – Llapi e ka nisur mbarë edicionin e

Java I: Llapi – Drenica

Fillon Vala Superliga e Kosovës në futboll Podujevë, 16 gusht, 2017 – Të shtunën, më 19 gusht në stadiumin e

  • 1
  • 2