Reportazh nga KTV: Batatina paralajmëron rivalët me Zhdrellën


Podujevë, 27 korrik, 2017 – Sot në stërvitjen e pasditës të pranishëm ishin ekipi i KTV-së për të realizuar një reportazh nga stërvitjet e klubit. Për mikrofonin e KTV-së flasin kryetrajneri Tahir Batatina, ardhjet në klub Mentor Zhdrella, Leart Emini, Gentrit Begolli dhe i rikthyeri nga Gjermania, Benjamin Emini.

Ndiqni videon mëposhtë:

Futbollistët e Llapit janë duke u përgatitur intensivisht për sezonin e ri që do të nis më 19 gusht.Llapjanët po stërviten nga dy herë në ditë, vetëm e vetëm që të jenë gati për edicionin 2017/2018, i cili pritet të jetë shumë interesant. Trajneri Tahir Batatina ka një mesazh për skuadrat tjera që janë përforcuar në afatin kalimtar të janarit.

Opslået af Sporti në KTV på 27. juli 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *