Miqësore: Vëllaznimi – Llapi

Ndeshja zhvillohet nesër në stadiumin e qytetit, Gjakovë.

Podujevë, 23 korrik, 2017 – Vëllaznimi dhe Llapi zhvillojnë ndeshje miqësore përgatitore para fillimit të edicionit të ri të Superligës.

Ndeshja do të nis nga ora 17.00 dhe do zhvillohet nesër, ditë e hënë në stadiumin e qytetit në Gjakovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *