Zyrtare: Mentor Zhdrella nga sot pjesë e Llapit

Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se kemi arritur marrëveshje me katër herë futbollistin më të mirë të Kosovës, Mentor Zhdrellën.

Llapi dhe Llapjanët i dinë vlerat e tua, andaj ne prej teje presim shumë në rrugën tonë drejt trofeve!

Prezantimi i tij do bëhet nga ora 17:30 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Fotografia e KF ,,Llapi"-Podujevë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *