Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Derbin Trepça ’89 – Llapi, e gjykon Burim Jahmurataj – Official Site Llapi Football Club

Derbin Trepça ’89 – Llapi, e gjykon Burim Jahmurataj

Podujevë, 11 maj, 2017. Trepça ’89 dhe Llapi, të dielen nga ora 17.00 do takohen në “Riza Lushta” në kuadër të javës XXXI. Kjo ndeshje konsiderohet edhe si derbi i javës, andaj drejtësinë në këtë takim e ndajnë: Burim Jahmurataj, kryesor me asistentët e tij Driton Preniqi e Selami Haziri ndërsa gjyqtarë i katërt do të jetë Ilir Shuleta.

Trepça ’89 dhe Llapi këtë sezon janë takuar dy herë dhe secila kanë shënuar nga një fitore si vendas, Trepça ’89 (3:0), ndërsa Llapi(2:0).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *