Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Official Site Llapi Football Club – FC Llapi

Rezultatet e fundit

1

LLAPI

Loss

  December 1, 2019 | 12:30 pm
  Stadiumi "Zahir Pajaziti" - Podujevë
  read more
  PosClubPWDLFAGDPts
  1.BALLKANI17104326131334
  2.GJILANI17102529151432
  3.DRITA1794426111531
  4.PRISHTINA79442191231
  5.FERONIKELI178362820827
  6.DRENICA176652017324
  7.LLAPI177372629-424
  8.TREPÇA ’89176562520523
  9.FLAMURTARI175482032-1219
  10.FERIZAJ1760111327-1418
  11.VUSHTRRIA1743101634-1815
  12.DUKAGJINI172213629-238
  view all

  LAJMET E FUNDIT

  Java XIV: Llapi – Ballkani

  Të mërkuren do zhvillohet derbi i javës XIV të Ipko Superligës ku do takohen Ballkani dhe Llapit. Kjo ndeshje luhet

  Java XIII: Llapi – Drenica

  Të premten Llapi pret Drenicën në kuadër të javës së XIII të Ipko Superligës Podujevë, 29 tetor 2019 – Llapi

  PRODUKTET

  ÇMIMET

  SKUADRA